Program do prowadzenia kadr i płac za darmo to niewątpliwie znaczne ułatwienie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmie, zwłaszcza jeśli jego funkcję są rozbudowane i potrafi wyręczyć we wszystkich formalnościach związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracowników.

Program kadrowo-płacowy - dla małych czy dużych firm?

Każda firma zatrudniająca pracowników, bez względu na ich liczbę musi mierzyć się na co dzień z formalnościami: wnioski urlopowe, opłacanie składek, rozliczanie i ewidencjonowanie godzin pracy, dbanie o kontakt między przełożonymi a pracownikami - to wszystko zajmuje czas i wymaga uwagi. Mniejsze firmy zatrudniające niewielu pracowników ze względu na koszta zazwyczaj nie zatrudniają księgowych, a sprawy załatwiają osobiście. W przypadku średnich i dużych firm normą jest funkcjonowanie działu kadrowego. Jednak bez względu na to, kto w przedsiębiorstwie zajmuje się sprawami kadrowymi, zawsze przyda się pomoc.

Program kadrowo-płacowy za darmo przez rok!

Pomocą w wypełnianiu obowiązków będzie system wfirma wraz ze specjalistycznym programem kadrowo-płacowym dostępnym online przez rok za 0zł. Program posiada specjalistyczne funkcje, które dostosowane są do potrzeb zarówno małych jak i średnich, czy dużych przedsiębiorstw.