Dokument PW to kolejny dokument konieczny do prowadzenia, który pozwoli określić aktualne stany magazynowe i przepływ towarów. Posiadanie informacji o aktualnych stanach magazynowych jest niezbędne do minimalizowania błędów i optymalizowania zysków, a więc leży w interesie każdego przedsiębiorcy. Co powinien zawierać dokument PW?

Dokument PW - Przyjęcie Wewnętrzne 

Dokument PW, podobnie jak dokument PZ, w świetle prawa nie musi być obowiązkowo uzupełniany w procesie prowadzenia magazynu, jednak dostarcza informacji niezbędnych do efektywnego zarządzania magazynem. Dokument Przyjęcie Wewnętrzne informuje o przyjęciu materiałów od jednostki wewnętrznej w firmie i powinien zawierać takie informacje jak: data dostawy, ilość przyjętych artykułów, rodzaj przyjętych artykułów, z jakiej jednostki one przybyły, kto je przyjął i jaki jest stan magazynu po przyjęciu.

Program magazynowy za darmo, który generuje dokumenty magazynowe

Program do prowadzenia magazynu za darmo to nie tylko oszczędność pieniędzy dzięki opcji korzystania z programu na rok za darmo. ale i oszczędność czasu, bo sam kontroluje stany magazynowe i generuje niezbędne dokumenty, w tym także dokument PW. Poznaj wszystkie jego funkcje!